Technika: Olej sololit
Výška: 42 cm, šířka: 72 cm, rámování: 57 x 87 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 18:09
Dosažená cena: 6 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (3)