Koláž.Název obrazu hlava,planeta. Malířka,grafička žijící v Lucembursku. Mírně poškozeno vlhkostí.
Materiál: papír
Výška: 84 cm, šířka: 60 cm, rámování: 86x63
Stav: Mírně poškozená malba
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 20:56
Dosažená cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (2)
3 500 Kč | 30.11.2018 23:33:47 |
1 500 Kč | 30.11.2018 22:21:26 |