40. Hlava - planeta

Autor: Iva Mrázková
(1964)

Vzadu autorský štítek. V rozích fleky po vlhkosti. Datováno 90. Zaskleno.
Technika: Koláž
Výška: 84 cm, šířka: 60 cm, rámování: 86 x 63 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 23.06.2019 18:39

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

1 500 Kč16.5.2019 10:22:47