Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 30 cm, rámování: 34 x 39 cm
Konec aukce: 07.11.2022 20:26
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč