Technika - koláž + olej
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Výška: 30 cm, šířka: 40 cm, rámování: 37,5 x 47 cm
Konec aukce: 08.09.2019 19:55
Dosažená cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Seznam příhozů (6)