Signováno vlevo dole.
Výška: 21 cm, šířka: 30 cm, rámování: 31x41
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 19:24
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 900 Kč