Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 45 cm, šířka: 63 cm, rámování: 55,5 x 73,5
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 18:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 400 Kč