84. Slunečnice

Autor: Václav Pavlík
(1901 - 1966)

Signováno LN.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 59,5 x 74,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:23

Dosažená cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

3 500 Kč7.1.2026 18:42:55