26. Kytice ve váze - velký formát

Autor: Václav Pavlík
(1901 - 1966)

Signováno PD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 95 cm, šířka: 75 cm, rámování: 109 x 70 cm

Konec aukce: 02.03.2026 18:25

Aktuální cena: 5 000 Kč

Zbývá: 5d 9h 5m 30s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč