Narodil se 11. října 1918 v Ostravě. Vystudoval soukromou školu v Košicích (1945 - 1948). Pak absolvoval soukromé studium restaurátorství u profesora K;rna, L;flera a Grotkowského. V letech 1948 - 1951 studoval na vysoké technické průmyslové škole v Bratislavě. Jeho učiteli zde byli prof. Kriška, Šurman a Mudroch. Od roku 1951 byl evidován ve Svazu slovenských výtvarných umělců - krajské středisko Košice. Žije a tvoří ve Frenštátě pod Radhoštěm.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 54 cm, šířka: 64,5 cm, rámování: 65 x 75,5
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:05
Dosažená cena: 24 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Seznam příhozů (58)