Signováno a datováno na knize: V. Nechleba 1916 Provenience: sbírka stavitele Aloise Trojana Přiloženo potvrzení autenticity Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc. Posouzeno Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou. Vrcholné dílo slavného malíře podobizen. Publikováno v Tomanově slovníku. V. Nechleba studoval na pražské Akademii (1902–1907) u Pirnera. Byl členem SVU Mánes a České akademie věd a umění.
Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 70 cm, rámování: 120,5 X 99
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 20:52
Dosažená cena: 86 000 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Seznam příhozů (67)