Technika: Olej na plátně, datace: 1996
Výška: 100 cm, šířka: 74 cm, rámování: 126 x 100 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 18.07.2022 18:07
Dosažená cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (43)