18. Svatá

Autor: Vratislav Nechleba
(1885 - 1965)

Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 37 cm, rámování: 61,5 x 58,5 cm

Konec aukce: 13.02.2023 18:43

Dosažená cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (47)

10 000 Kč12.2.2023 18:25:07 (limit 12.2.2023 18:25:07)
9 700 Kč11.2.2023 19:40:32
9 400 Kč6.2.2023 20:42:01
9 100 Kč22.1.2023 14:08:16
8 800 Kč14.1.2023 23:29:47
5 800 Kč11.1.2023 23:56:58
5 500 Kč11.1.2023 23:56:54 (limit 9.1.2023 10:28:36)
5 400 Kč11.1.2023 23:56:54
5 100 Kč11.1.2023 23:56:50 (limit 9.1.2023 10:28:36)
4 900 Kč11.1.2023 23:56:50
4 700 Kč11.1.2023 23:56:48 (limit 9.1.2023 10:28:36)
4 500 Kč11.1.2023 23:56:48
4 300 Kč11.1.2023 23:56:45 (limit 9.1.2023 10:28:36)
4 100 Kč11.1.2023 23:56:45
3 900 Kč11.1.2023 16:26:55 (limit 9.1.2023 10:28:36)