80. Kytice

Autor: Marta Rožánková - Drábková
(1882 - 1958)

Kategorie: Olej na kartonu

Malířka krajin, květin a zátiší v Olomouci. Žačka um.prům.šk. v Praze (1896 - 1899) a krajinářské školy Al. Kalvody (Tomanův slovník)
Signováno vpravo dole
Technika: Olej karton
Výška: 65 cm, šířka: 48 cm, rámování: 83 x 66,5
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.12.2018 20:38

Dosažená cena: 7 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (22)

3 700 Kč23.11.2018 15:24:08 (limit 21.11.2018 14:56:00)
3 500 Kč23.11.2018 15:24:08
3 300 Kč23.11.2018 15:24:04 (limit 21.11.2018 14:56:00)
3 100 Kč23.11.2018 15:24:04
2 900 Kč23.11.2018 15:23:58 (limit 21.11.2018 14:56:00)
2 700 Kč23.11.2018 15:23:58
2 500 Kč21.11.2018 14:56:00 (limit 21.11.2018 14:56:00)