Malířka krajin, květin a zátiší v Olomouci. Žačka um.prům.šk. v Praze (1896 - 1899) a krajinářské školy Al. Kalvody (Tomanův slovník)
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej karton
Výška: 65 cm, šířka: 48 cm, rámování: 83 x 66,5
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 20:38
Dosažená cena: 7 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (22)