Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, na paspartě místy fleky, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na lepence
Výška: 23,3 cm, šířka: 32,7 cm, rámování: 47,5 x 57,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 18.07.2022 20:25
Dosažená cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (8)