Tančící pár. Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno v pravém spodním rohu.
Technika: Tempera
Výška: 19,5 cm, šířka: 15 cm, rámování: 39 x 33,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 19:48
Dosažená cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč