106. Schody do nebe

Autor: Tomáš Bím
(1946)

Kategorie: Kombinovaná technika

Malíř ,grafik. Studoval soukromě a v prvních letech se zaměřil na ilustraci ,grafiku a kresbu. (Výtvarné centrum Chagall)
Kombinovaná technika

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Signováno vlevo dole
Technika: Kombinovana technika, datace: 1977
Výška: 44 cm, šířka: 44 cm, rámování: 67 x 65, sklo
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.12.2018 21:36

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (39)

11 200 Kč2.12.2018 17:08:19
10 700 Kč2.12.2018 17:08:17 (limit 25.11.2018 14:00:16)
10 200 Kč2.12.2018 17:08:17
9 900 Kč2.12.2018 17:08:14 (limit 25.11.2018 14:00:16)
9 600 Kč2.12.2018 17:08:14
9 300 Kč2.12.2018 17:08:11 (limit 25.11.2018 14:00:16)
9 000 Kč2.12.2018 17:08:11
8 700 Kč25.11.2018 14:00:16 (limit 25.11.2018 14:00:16)
8 400 Kč25.11.2018 14:00:16 (limit 23.11.2018 15:28:56)
8 100 Kč23.11.2018 15:28:51
8 000 Kč23.11.2018 15:28:51 (limit 17.11.2018 09:15:50)
7 800 Kč23.11.2018 15:28:48 (limit 17.11.2018 09:15:50)
7 500 Kč23.11.2018 15:28:48
7 200 Kč23.11.2018 15:28:45 (limit 17.11.2018 09:15:50)
6 900 Kč23.11.2018 15:28:45