Malíř ,grafik. Studoval soukromě a v prvních letech se zaměřil na ilustraci ,grafiku a kresbu. (Výtvarné centrum Chagall)
Kombinovaná technika
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Signováno vlevo dole
Kombinovaná technika
Signováno vlevo dole
Technika: Kombinovana technika, datace: 1977
Výška: 44 cm, šířka: 44 cm, rámování: 67 x 65, sklo
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:36
Dosažená cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Seznam příhozů (39)