84. Kohout - velký formát

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Signováno vpravo dole, datováno 1984, číslo katalogu 805, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 75 cm, rámování: 111,8 x 86,7 cm

Konec aukce: 10.06.2024 20:39

Dosažená cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (119)

28 600 Kč19.5.2024 10:03:44 (limit 19.5.2024 06:10:41)
28 100 Kč19.5.2024 10:03:44
27 600 Kč19.5.2024 06:10:41 (limit 19.5.2024 06:10:41)
27 100 Kč18.5.2024 20:55:22
26 600 Kč18.5.2024 20:43:41
26 100 Kč18.5.2024 20:43:03 (limit 17.5.2024 09:20:16)
26 000 Kč18.5.2024 20:43:03
25 500 Kč17.5.2024 09:20:16 (limit 17.5.2024 09:20:16)
25 000 Kč17.5.2024 09:20:16 (limit 16.5.2024 20:49:48)
15 600 Kč17.5.2024 09:20:03 (limit 16.5.2024 20:49:48)
15 100 Kč17.5.2024 09:20:03
14 600 Kč17.5.2024 07:25:01 (limit 16.5.2024 20:49:48)
14 100 Kč17.5.2024 07:25:01
13 600 Kč17.5.2024 07:24:58 (limit 16.5.2024 20:49:48)
13 100 Kč17.5.2024 07:24:58