Signováno vpravo dole, datováno 1984, číslo katalogu 805, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 75 cm, rámování: 111,8 x 86,7 cm
Konec aukce: 10.06.2024 20:39
Dosažená cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (119)