84. Kohout - velký formát

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Signováno vpravo dole, datováno 1984, číslo katalogu 805, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 75 cm, rámování: 111,8 x 86,7 cm

Konec aukce: 10.06.2024 20:39

Dosažená cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (119)

37 600 Kč23.5.2024 21:29:30 (limit 19.5.2024 06:10:41)
35 600 Kč23.5.2024 21:29:23 (limit 19.5.2024 06:10:41)
35 100 Kč23.5.2024 21:29:23
34 600 Kč23.5.2024 21:29:20 (limit 19.5.2024 06:10:41)
34 100 Kč23.5.2024 21:29:20
33 600 Kč23.5.2024 08:35:17 (limit 19.5.2024 06:10:41)
33 100 Kč23.5.2024 08:35:17
32 600 Kč23.5.2024 08:35:15 (limit 19.5.2024 06:10:41)
32 100 Kč23.5.2024 08:35:15
31 600 Kč23.5.2024 08:35:13 (limit 19.5.2024 06:10:41)
31 100 Kč23.5.2024 08:35:13
30 600 Kč23.5.2024 08:35:10 (limit 19.5.2024 06:10:41)
30 100 Kč23.5.2024 08:35:10
29 600 Kč23.5.2024 08:35:08 (limit 19.5.2024 06:10:41)
29 100 Kč23.5.2024 08:35:08