84. Kohout - velký formát

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Signováno vpravo dole, datováno 1984, číslo katalogu 805, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 75 cm, rámování: 111,8 x 86,7 cm

Konec aukce: 10.06.2024 20:39

Dosažená cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (119)

70 000 Kč9.6.2024 11:28:56
69 000 Kč7.6.2024 06:10:19 (limit 6.6.2024 06:38:49)
68 000 Kč7.6.2024 06:10:19
67 000 Kč6.6.2024 06:38:37
66 000 Kč5.6.2024 17:16:28
65 000 Kč5.6.2024 17:16:26 (limit 3.6.2024 19:09:20)
64 000 Kč5.6.2024 17:16:26
63 000 Kč5.6.2024 17:16:24 (limit 3.6.2024 19:09:20)
62 000 Kč5.6.2024 17:16:24
61 000 Kč5.6.2024 17:16:21 (limit 3.6.2024 19:09:20)
60 000 Kč5.6.2024 17:16:21
59 000 Kč4.6.2024 17:56:54 (limit 3.6.2024 19:09:20)
58 000 Kč4.6.2024 17:56:54
57 000 Kč3.6.2024 20:49:46 (limit 3.6.2024 19:09:20)
56 000 Kč3.6.2024 20:49:46