Signováno tužkou vpravo dole, číslováno 17-30, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Suchá jehla
Výška: 27,8 cm, šířka: 21,4 cm, rámování: 48,2 x 39,3 cm
Konec aukce: 06.12.2022 20:59
Dosažená cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč