Signováno vpravpo dole, číslováno, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 22,2 cm, šířka: 13,8 cm, rámování: 38,1 x 29 cm
Konec aukce: 10.07.2023 19:15
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (23)