Rámováno v paspartě, zaskleno. 3/9 Série A.
Technika: Linoryt
Výška: 18 cm, šířka: 15 cm, rámování: 33 x 29,5
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 19:06
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč