Grafika má tlačený lem těsně u kraje, proto je schovaný pod paspartou
Grafika - suchá jehla, signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, nově rámováno
Výška: 21,8 cm, šířka: 14,7 cm, rámování: 39 x 31 cm
Konec aukce: 06.12.2021 19:31
Dosažená cena: 7 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (28)