31. Spící

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Výška: 15,5 cm, šířka: 10,5 cm, rámování: 36 x 29,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 18:30

Dosažená cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (6)

3 600 Kč10.10.2022 10:02:27
2 600 Kč10.10.2022 10:00:59 (limit 10.10.2022 07:58:43)
2 400 Kč10.10.2022 10:00:59
2 200 Kč10.10.2022 10:00:45 (limit 10.10.2022 07:58:43)
2 000 Kč10.10.2022 10:00:45
1 800 Kč10.10.2022 07:58:43 (limit 10.10.2022 07:58:43)