Signováno uprostřed dole autorem.
Technika: Tisk
Výška: 19 cm, šířka: 11,5 cm, rámování: 34 x 24 cm
Konec aukce: 09.12.2025 22:11
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (8)
| 1 400 Kč | 9.12.2025 22:06:43 (limit 9.12.2025 09:15:15) |
| 1 200 Kč | 9.12.2025 22:06:43 |
| 1 000 Kč | 9.12.2025 21:33:57 (limit 9.12.2025 09:15:15) |
| 900 Kč | 9.12.2025 21:33:57 |
| 800 Kč | 9.12.2025 21:33:53 (limit 9.12.2025 09:15:15) |
| 700 Kč | 9.12.2025 21:33:53 |
| 600 Kč | 9.12.2025 09:14:57 |
| 500 Kč | 20.11.2025 20:51:21 |