248. Konvalinky a ptáček

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Kategorie: Grafiky

Signováno uprostřed dole autorem.
Technika: Tisk
Výška: 19 cm, šířka: 11,5 cm, rámování: 34 x 24 cm

Konec aukce: 09.12.2025 22:11

Dosažená cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (8)

1 400 Kč9.12.2025 22:06:43 (limit 9.12.2025 09:15:15)
1 200 Kč9.12.2025 22:06:43
1 000 Kč9.12.2025 21:33:57 (limit 9.12.2025 09:15:15)
900 Kč9.12.2025 21:33:57
800 Kč9.12.2025 21:33:53 (limit 9.12.2025 09:15:15)
700 Kč9.12.2025 21:33:53
600 Kč9.12.2025 09:14:57
500 Kč20.11.2025 20:51:21