Signováno tužkou vlevo dole, zaskleno
Výška: 28,5 cm, šířka: 19,5 cm, rámování: 43 x 34 cm
Konec aukce: 06.04.2022 21:34
Dosažená cena: 17 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč