194. Trávy

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Narodil se 15. 8. 1919 v Pardubičkách a zemřel 1. 7. 1996 v Praze. Malíř, grafik a profesor v Praze. Studoval na umělecko průmyslové škole v Praze u prof. Kysely a Nováka (1941 - 1942), poté na vysoké škole architektury a pozemního stavitelství u prof. Blažíčka a C. Boudy (1937 - 1939). Maluje podobizny, zátiší a figurální kompozice. Sklon ke grotesce a karikatuře. Vliv kubismu. Vystavuje od roku 1937.
Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský popis, k dílu je znalecký posudek
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 29 cm, šířka: 19,5 cm, rámování: 52,7 x 39,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.12.2021 22:12

Dosažená cena: 76 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (119)

62 000 Kč6.12.2021 21:41:06
61 000 Kč6.12.2021 21:38:16
60 000 Kč6.12.2021 21:37:17 (limit 6.12.2021 21:34:02)
59 000 Kč6.12.2021 21:37:17
58 000 Kč6.12.2021 21:34:49 (limit 6.12.2021 21:34:02)
57 000 Kč6.12.2021 21:34:49
56 000 Kč6.12.2021 21:33:54
55 000 Kč6.12.2021 21:32:39
54 000 Kč6.12.2021 21:28:20
53 000 Kč6.12.2021 21:25:52
52 000 Kč6.12.2021 21:21:42
51 000 Kč6.12.2021 21:18:21
50 000 Kč6.12.2021 21:18:15 (limit 6.12.2021 21:13:11)
49 500 Kč6.12.2021 21:18:15
49 000 Kč6.12.2021 21:17:03 (limit 6.12.2021 21:13:11)