Signováno vpravo dole, datováno 83, číslo katalogu 2998, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem, znalecký posudek - PhDr. Petr Pavliňák, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 50 cm, rámování: 83,2 x 67,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 29.05.2023 21:05
Dosažená cena: 99 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (89)