186. Červené slunce

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Signováno vpravo dole, datováno 83, číslo katalogu 2998, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem, znalecký posudek - PhDr. Petr Pavliňák, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 50 cm, rámování: 83,2 x 67,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 29.05.2023 21:05

Dosažená cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (89)

54 000 Kč15.5.2023 10:43:31 (limit 8.5.2023 15:55:30)
44 900 Kč13.5.2023 21:14:00 (limit 8.5.2023 15:55:30)
44 400 Kč13.5.2023 21:14:00
43 900 Kč13.5.2023 21:13:50 (limit 8.5.2023 15:55:30)
43 400 Kč13.5.2023 21:13:50
42 900 Kč13.5.2023 21:13:38 (limit 8.5.2023 15:55:30)
42 400 Kč13.5.2023 21:13:38
41 900 Kč9.5.2023 22:34:29 (limit 8.5.2023 15:55:30)
41 400 Kč9.5.2023 22:34:29 (limit 9.5.2023 22:34:29)
30 700 Kč9.5.2023 22:22:28 (limit 8.5.2023 15:55:30)
30 200 Kč9.5.2023 22:22:28 (limit 9.5.2023 22:22:28)
20 600 Kč9.5.2023 22:21:53 (limit 8.5.2023 15:55:30)
20 100 Kč9.5.2023 22:21:53 (limit 9.5.2023 22:21:53)
16 600 Kč9.5.2023 22:21:30 (limit 8.5.2023 15:55:30)
16 100 Kč9.5.2023 22:21:30 (limit 9.5.2023 22:21:30)