186. Červené slunce

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Signováno vpravo dole, datováno 83, číslo katalogu 2998, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem, znalecký posudek - PhDr. Petr Pavliňák, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 50 cm, rámování: 83,2 x 67,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 29.05.2023 21:05

Dosažená cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (89)

69 000 Kč21.5.2023 10:25:59 (limit 16.5.2023 23:05:06)
68 000 Kč21.5.2023 10:25:59
67 000 Kč21.5.2023 10:25:55 (limit 16.5.2023 23:05:06)
66 000 Kč21.5.2023 10:25:55
65 000 Kč19.5.2023 18:57:52 (limit 16.5.2023 23:05:06)
64 000 Kč19.5.2023 18:57:52
63 000 Kč19.5.2023 18:57:49 (limit 16.5.2023 23:05:06)
62 000 Kč19.5.2023 18:57:49
61 000 Kč19.5.2023 18:57:46 (limit 16.5.2023 23:05:06)
60 000 Kč19.5.2023 18:57:46
59 000 Kč19.5.2023 18:57:43 (limit 16.5.2023 23:05:06)
58 000 Kč19.5.2023 18:57:43
57 000 Kč19.5.2023 18:57:39 (limit 16.5.2023 23:05:06)
56 000 Kč19.5.2023 18:57:39
55 000 Kč15.5.2023 10:43:31 (limit 15.5.2023 10:43:31)