186. Červené slunce

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Signováno vpravo dole, datováno 83, číslo katalogu 2998, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem, znalecký posudek - PhDr. Petr Pavliňák, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 50 cm, rámování: 83,2 x 67,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 29.05.2023 21:05

Dosažená cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (89)

84 000 Kč25.5.2023 13:06:31
83 000 Kč25.5.2023 13:06:27 (limit 16.5.2023 23:05:06)
82 000 Kč25.5.2023 13:06:27
81 000 Kč25.5.2023 13:06:24 (limit 16.5.2023 23:05:06)
80 000 Kč25.5.2023 13:06:24
79 000 Kč25.5.2023 13:06:19 (limit 16.5.2023 23:05:06)
78 000 Kč25.5.2023 13:06:19
77 000 Kč25.5.2023 13:06:15 (limit 16.5.2023 23:05:06)
76 000 Kč25.5.2023 13:06:15
75 000 Kč23.5.2023 09:12:34 (limit 16.5.2023 23:05:06)
74 000 Kč23.5.2023 09:12:34
73 000 Kč23.5.2023 09:12:30 (limit 16.5.2023 23:05:06)
72 000 Kč23.5.2023 09:12:30
71 000 Kč23.5.2023 09:12:24 (limit 16.5.2023 23:05:06)
70 000 Kč23.5.2023 09:12:24