Signováno vlevo dole, datováno 1951, zaskleno, zkušební tisk - 1/3 .
Technika: Lept s akvatintou
Výška: 32 cm, šířka: 48 cm, rámování: 77 x 94 cm
Konec aukce: 06.05.2024 21:49
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Seznam příhozů (5)