166. Zamyšlená dívka

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Malíř, grafik a profesor v Praze. Studie : uměl. prům. škola v Praze (1941 -1942, Kysela, Novák). Jeho zájem se soustředil na zobrazení přírody, květin, ptáků, motýlů.
Grafika má tlačený lem těsně u kraje, proto je schovaný pod paspartou
Grafika - suchá jehla, signováno tužkou vpravo dole, originál, zaskleno, nově rámováno
Výška: 22,5 cm, šířka: 15,2 cm, rámování: 39,3 x 31,1 cm

Konec aukce: 05.04.2021 20:50

Dosažená cena: 20 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (60)

4 300 Kč3.4.2021 19:41:03 (limit 3.4.2021 18:42:43)
4 100 Kč3.4.2021 19:41:03
3 900 Kč3.4.2021 19:40:56 (limit 3.4.2021 18:42:43)
3 700 Kč3.4.2021 19:40:56
3 500 Kč3.4.2021 19:40:51 (limit 3.4.2021 18:42:43)
3 300 Kč3.4.2021 19:40:51
3 100 Kč3.4.2021 19:40:46 (limit 3.4.2021 18:42:43)
2 900 Kč3.4.2021 19:40:46
2 700 Kč3.4.2021 19:40:42 (limit 3.4.2021 18:42:43)
2 500 Kč3.4.2021 19:40:42
2 300 Kč3.4.2021 18:42:28
2 100 Kč3.4.2021 07:26:33
1 900 Kč2.4.2021 20:16:55
1 700 Kč2.4.2021 13:13:15
1 500 Kč17.3.2021 11:12:26