Malíř, grafik a profesor v Praze. Studie : uměl. prům. škola v Praze (1941 -1942, Kysela, Novák). Jeho zájem se soustředil na zobrazení přírody, květin, ptáků, motýlů.
Grafika má tlačený lem těsně u kraje, proto je schovaný pod paspartou
Grafika - suchá jehla, signováno tužkou vpravo dole, originál, zaskleno, nově rámováno
Výška: 22,5 cm, šířka: 15,2 cm, rámování: 39,3 x 31,1 cm
Konec aukce: 05.04.2021 20:50
Dosažená cena: 20 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (60)