Malíř, grafik a profesor v Praze. Studie : uměl. prům. škola v Praze (1941 -1942, Kysela, Novák). Jeho zájem se soustředil na zobrazení přírody, květin, ptáků, motýlů.
Grafika má tlačený lem těsně u kraje, proto je schovaný pod paspartou
Grafika - suchá jehla, signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, nově rámováno
Výška: 22,5 cm, šířka: 15 cm, rámování: 39,5 x 31 cm
Konec aukce: 16.08.2021 20:56
Dosažená cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (41)