Malíř, grafik a profesor v Praze. Studie : uměl. prům. škola v Praze (1941 -1942, Kysela, Novák). Jeho zájem se soustředil na zobrazení přírody, květin, ptáků, motýlů.
Grafika má tlačený lem těsně u kraje, proto je schovaný pod paspartou
Grafika - suchá jehla, signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, nově rámováno
Výška: 21,8 cm, šířka: 14,7 cm, rámování: 39 x 30,6 cm
Konec aukce: 03.05.2021 21:02
Dosažená cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (48)