Grafika má tlačený lem těsně u kraje, proto je schovaný pod paspartou
Grafika - suchá jehla, signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, nově rámováno
Výška: 22,5 cm, šířka: 15 cm, rámování: 39,5 x 31 cm
Konec aukce: 06.04.2022 20:36
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč