Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský popis, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 29 cm, šířka: 19,5 cm, rámování: 52,7 x 39,5 cm
Konec aukce: 10.10.2022 20:53
Dosažená cena: 61 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (120)