150. Trávy

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský popis, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 29 cm, šířka: 19,5 cm, rámování: 52,7 x 39,5 cm

Konec aukce: 10.10.2022 20:53

Dosažená cena: 61 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (120)

41 000 Kč10.10.2022 20:20:13
40 500 Kč10.10.2022 20:15:31
40 000 Kč10.10.2022 20:15:28 (limit 10.10.2022 18:56:07)
39 500 Kč10.10.2022 20:15:28
39 000 Kč10.10.2022 20:15:25 (limit 10.10.2022 18:56:07)
38 500 Kč10.10.2022 20:15:25
38 000 Kč10.10.2022 20:15:21 (limit 10.10.2022 18:56:07)
37 500 Kč10.10.2022 20:15:21
37 000 Kč10.10.2022 19:44:34 (limit 10.10.2022 18:56:07)
36 500 Kč10.10.2022 19:44:34
36 000 Kč10.10.2022 19:44:31 (limit 10.10.2022 18:56:07)
35 500 Kč10.10.2022 19:44:31
35 000 Kč10.10.2022 18:59:27 (limit 10.10.2022 18:56:07)
34 500 Kč10.10.2022 18:59:27
34 000 Kč10.10.2022 18:59:22 (limit 10.10.2022 18:56:07)