147. Ptáci u vycházejícího slunce

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Technika: Pastel
Výška: 37,5 cm, šířka: 33,5 cm, rámování: 48,5 x 45 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 22.07.2024 20:28

Dosažená cena: 47 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (72)

19 500 Kč21.7.2024 07:44:09
19 000 Kč21.7.2024 07:44:04 (limit 18.7.2024 18:38:19)
18 500 Kč21.7.2024 07:44:03
18 000 Kč21.7.2024 07:43:57 (limit 18.7.2024 18:38:19)
17 500 Kč21.7.2024 07:43:57
17 000 Kč21.7.2024 07:43:55 (limit 18.7.2024 18:38:19)
16 500 Kč21.7.2024 07:43:55
16 000 Kč21.7.2024 07:43:52 (limit 18.7.2024 18:38:19)
15 500 Kč21.7.2024 07:43:52
15 000 Kč21.7.2024 07:43:50 (limit 18.7.2024 18:38:19)
14 500 Kč21.7.2024 07:43:50
14 000 Kč19.7.2024 13:06:10 (limit 18.7.2024 18:38:19)
13 500 Kč19.7.2024 13:06:10
13 000 Kč18.7.2024 18:38:19 (limit 18.7.2024 18:38:19)
12 500 Kč5.7.2024 12:41:51