Technika: Pastel
Výška: 37,5 cm, šířka: 33,5 cm, rámování: 48,5 x 45 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 22.07.2024 20:28
Dosažená cena: 47 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (72)