145. Portrét

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Výška: 16,5 cm, šířka: 14 cm, rámování: 35 x 32 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 11.12.2023 21:24

Dosažená cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (16)

1 200 Kč6.12.2023 15:47:26