Výška: 16,5 cm, šířka: 14 cm, rámování: 35 x 32 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 21:24
Dosažená cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč