Signováno vpravo nahoře, datováno 1956.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 130 cm, rámování: 53 x 133 cm
Konec aukce: 12.12.2023 19:13
Dosažená cena: 105 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (107)