14. Portrét René Murata

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Signováno vpravo nahoře, datováno 1956.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 130 cm, rámování: 53 x 133 cm

Konec aukce: 12.12.2023 19:13

Dosažená cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (107)

72 000 Kč6.12.2023 09:49:23
71 000 Kč6.12.2023 09:49:21 (limit 4.12.2023 19:51:47)
70 000 Kč6.12.2023 09:49:21
69 000 Kč6.12.2023 09:49:19 (limit 4.12.2023 19:51:47)
68 000 Kč6.12.2023 09:49:19
67 000 Kč4.12.2023 19:51:40
66 000 Kč1.12.2023 16:25:54
65 000 Kč1.12.2023 16:25:52 (limit 30.11.2023 18:42:56)
64 000 Kč1.12.2023 16:25:52
63 000 Kč1.12.2023 16:25:51 (limit 30.11.2023 18:42:56)
62 000 Kč1.12.2023 16:25:51
61 000 Kč1.12.2023 16:25:49 (limit 30.11.2023 18:42:56)
60 000 Kč1.12.2023 16:25:49
59 000 Kč1.12.2023 16:25:47 (limit 30.11.2023 18:42:56)
58 000 Kč1.12.2023 16:25:47