Malíř, grafik a profesor v Praze. Studie : uměl. prům. škola v Praze (1941 -1942, Kysela, Novák). Jeho zájem se soustředil na zobrazení přírody, květin, ptáků, motýlů.
Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno
Výška: 19,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 38 x 42,5 cm
Konec aukce: 01.02.2021 20:25
Dosažená cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč