1. Akt

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Technika: Litografie
Výška: 20 cm, šířka: 33 cm, rámování: 56,5 x 67,5 cm
Stav: Mírně podřený rám
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:07

Dosažená cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (5)

2 300 Kč19.1.2026 18:02:17
2 100 Kč19.1.2026 17:59:48
1 900 Kč19.1.2026 17:57:35
1 700 Kč19.1.2026 17:28:21
1 500 Kč5.1.2026 22:46:32