Technika: Litografie
Výška: 20 cm, šířka: 33 cm, rámování: 56,5 x 67,5 cm
Stav: Mírně podřený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:07
Dosažená cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (5)
| 2 300 Kč | 19.1.2026 18:02:17 |
| 2 100 Kč | 19.1.2026 17:59:48 |
| 1 900 Kč | 19.1.2026 17:57:35 |
| 1 700 Kč | 19.1.2026 17:28:21 |
| 1 500 Kč | 5.1.2026 22:46:32 |