Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 64,5 cm, šířka: 94 cm, rámování: 75,5 x 106,5 cm
Konec aukce: 02.03.2026 20:03
Aktuální cena: 1 800 Kč
Zbývá: 4d 7h 17m 41s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč