124. Cesta krajinou

Autor: Evžen Prudil
(1909 - 2001)

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 64,5 cm, šířka: 94 cm, rámování: 75,5 x 106,5 cm

Konec aukce: 02.03.2026 20:03

Aktuální cena: 1 800 Kč

Zbývá: 4d 7h 17m 41s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč