28. Hradčany z mostu Legií

Autor: Oskar Schmidt
(1908 - 1982)

Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Věnoval se převážně akvarelům.
Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský štítek a popis
Technika: Akvarel
Výška: 33 cm, šířka: 45 cm, rámování: 53,5 x 63,5 cm

Konec aukce: 05.04.2021 18:27

Dosažená cena: 5 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (17)

5 600 Kč5.4.2021 18:01:31 (limit 5.4.2021 17:38:43)
5 300 Kč5.4.2021 18:01:31
5 000 Kč5.4.2021 17:59:24 (limit 5.4.2021 17:38:43)
4 800 Kč5.4.2021 17:59:24
4 600 Kč5.4.2021 17:59:15 (limit 5.4.2021 17:38:43)
4 400 Kč5.4.2021 17:59:15
4 200 Kč5.4.2021 17:38:43 (limit 5.4.2021 17:38:43)
4 000 Kč3.4.2021 20:43:31
3 200 Kč3.4.2021 18:55:25
3 000 Kč3.4.2021 18:55:20 (limit 2.4.2021 20:14:00)
2 800 Kč3.4.2021 18:55:20
2 600 Kč3.4.2021 18:55:14 (limit 2.4.2021 20:14:00)
2 400 Kč3.4.2021 18:55:14
2 200 Kč2.4.2021 20:13:53
2 000 Kč22.3.2021 14:11:05