Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Věnoval se převážně akvarelům.
Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský štítek a popis
Technika: Akvarel
Výška: 33 cm, šířka: 45 cm, rámování: 53,5 x 63,5 cm
Konec aukce: 05.04.2021 18:27
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč