192. Panorama Prahy

Autor: Oskar Schmidt
(1908 - 1982)

Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 45 cm, šířka: 66 cm, rámování: 67,5 x 87 cm

Konec aukce: 09.12.2025 21:11

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč9.12.2025 18:38:42