Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 45 cm, šířka: 66 cm, rámování: 67,5 x 87 cm
Konec aukce: 09.12.2025 21:11
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
| 2 500 Kč | 9.12.2025 18:38:42 |